Ota yhteyttä – kontakt!

Puhelin konttorille 090- 77 49 85 Telefon till kontoret
Puhelin mökille 090- 77 49 85 Telefon till Klubbstugan
Sähköposti/e-post: uumajan_suomalainen_kerho(ät)spray.se

JOHTOKUNTA 2017 ja kerhon toimihenkilöt

Johtokunnan jäsenet/Styrelse:
Merja Olsson puheenjoht./ordf., merja.olsson(ät)telia.com 070-0603 76 62
Jari Prosi varapuheenj./viceordf., jari.prosi(ät)bredband.net 070-0548 27 87
Pekka Erikoinen, Mr.erikoinen(ät)hotmail.com 070-0640 10 11
Arja Tamminen, arja.tamminen(ät)telia.com, 070-0532 44 80
Ulla Kiivuori, kiivuori(ät)gmail.com, 073-0055 49 51
Liisa Larsen 070-0211 80 13

Varajäsenet:
Matti Wirlander, matti.wirlander(ät)gmail.com, 070-0322 95 37
Rauno Pihlajamaa, 070-0217 81 23
Minna Nordin 090-50118

Rahastonhoitaja/Kassör: Arja Tamminen, arja.tamminen(ät)telia.com 070-0532 44 80

Tilintarkastajat/Revisorer: Marjatta Aidantausta, marjatta.aidantausta(ät)brukarkooperativet.se 070-0264 29 45,
Lisbeth Pihlajamaa, lisbeth.pihlajamaa(ät)live.se 076-0109 00 19

JAOSTOT JA TOIMIKUNNAT:
Eläkeläisjaosto  Jaakko Honkanen, jaakko.honkanen(ät)gmail.com 070-0602 74 06
Naisjaosto Heli Aarnipuro, heli.aarnipuro(ät)gmail.com 070-0216 91 41
Miesjaosto Olli Falben, puh. 070-0525 72 44
Teatterijaosto Kirput Jussi Vartiainen 073-1025 18 60
Mökkitoimikunta Rauno Pihlajamaa, 070-1217 81 23

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *